Филтри -

Градежни машини ISUZU од Русија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ISUZU од Русија: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.180 € RUB 1.500.000 RUB
Машина за дупчење
Година 1990 Километража Сила
Русија, Владивосток
возило со дигалка со корпа ISUZU FORWARD возило со дигалка со корпа ISUZU FORWARD возило со дигалка со корпа ISUZU FORWARD
3
Контактирајте го продавачот
31.510 € RUB 2.600.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 26 м Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.330 € RUB 1.100.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.150 € RUB 920.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 15 м Носивост 2000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
14.540 € RUB 1.200.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Година 2005 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
19.390 € RUB 1.600.000 RUB
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
25.450 € RUB 2.100.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 23 м
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
12.120 € RUB 1.000.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 16 м
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
15.750 € RUB 1.300.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
23.030 € RUB 1.900.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.362 € RUB 690.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 14 м
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
21.570 € RUB 1.780.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
30.300 € RUB 2.500.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.390 € RUB 940.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Модел TADANO Дофат на стрела 15 м
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
10.910 € RUB 900.000 RUB
Пумпа за бетон
Дофат на стрела 15 м
Година 1997 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се