Филтри -

Градежни машини ISUZU од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини ISUZU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа ISUZU
1
Контактирајте го продавачот
ISUZU
11 ч.
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PAGLIERO HX200EX Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 3878 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
компактор ISUZU P75 5200 cc компактор ISUZU P75 5200 cc компактор ISUZU P75 5200 cc
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража Сила
Италија, Firenze
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
компактор ISUZU P75 5.2 компактор ISUZU P75 5.2 компактор ISUZU P75 5.2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража Сила
Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc компактор ISUZU P75 3.0 cc компактор ISUZU P75 3.0 cc
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража Сила
Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 5200 cc компактор ISUZU P75 5200 cc компактор ISUZU P75 5200 cc
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража Сила
Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc компактор ISUZU P75 3.0 cc компактор ISUZU P75 3.0 cc
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража Сила
Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc компактор ISUZU P75 3.0 cc компактор ISUZU P75 3.0 cc
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража Сила
Италија, Firenze
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TLC 121
Година 2007 Километража 87600 км Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 24.2 м Носивост 300 кг
Година 2020-07 Километража 7 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 € GBP 20.450 GBP
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел EasyLift EV150
Година 2017 Километража 32738 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED20 Висина на подигање 20 м
Година 2021 Километража 2300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 135.0264 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 59999 км Сила
Ирска, Co Meath
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0