Филтри -

Градежни машини ISUZU

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ISUZU: 59 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.550 €
Пумпа за бетон
Година 01/2018 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.090 €
Пумпа за бетон
Модел SY5380THB
Година 10/2017 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,95 €
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 40000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 28.350 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 10/2004 Километража 644 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 135.0264 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 59999 км Сила
Ирска, Co Meath
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.820 €
Пумпа за бетон
Модел SY5418THB
Година 01/2018 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
69.990 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Froste 20D Висина на подигање 20 м
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.930 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража 3600 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
74.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел 2012 ERKIN Висина на подигање 27 м Носивост 15000 кг
Година 2012 Километража 73548 км Сила 190 кс
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2015 Километража 5600 км Сила 230 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 37m X-4RZ Euro 3
Година 2011 Километража 4018 м/ч Сила 265 kW
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 24.2 м Носивост 300 кг
Година 2020-07 Километража 7 км Сила 118 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.550 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1997 Километража 147847 км Сила
Полска, Kielce
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се