Филтри -

Градежни машини ISOLI од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ISOLI: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2016-01-01 Километража 11421 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013-01-01 Километража 90422 км Сила
Холандија, Wijchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013-01-01 Километража 53940 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013-01-01 Километража 80028 км Сила
Холандија, Wijchen
хидраулична зглобна платформа ISOLI PNT 205 NH хидраулична зглобна платформа ISOLI PNT 205 NH хидраулична зглобна платформа ISOLI PNT 205 NH
3
Контактирајте го продавачот
29.250 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013-01-01 Километража 56000 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 11 м Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 17 м
Година 2000 Километража 93000 км Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 20 м Носивост 200 кг
Година 1999 Километража 299000 км Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел PTJ 265 S Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 16 м Носивост 250 кг
Година 1992 Километража 20500 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се