Филтри -

Градежни машини INTERNATIONAL

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини INTERNATIONAL: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.333 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража 6262 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1951-01-01 Километража 460 км Сила
Холандија, Barneveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 3040 м/ч Сила 134 кс
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 4109 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2009 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со скала
Година 2009 Километража Сила 300 кс
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 26.000 €
Автодигалка
Година 2001 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1982 Километража 6461 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1978 Километража Сила
Белгија, Beersel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1981 Километража 4281 м/ч Сила 166 кс
Грција, MEGALOPOLI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1989 Километража Сила
Италија, Roma
машина за дупчење INTERNATIONAL 4700 4X2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/1985 Километража 2738 м/ч Сила 150 кс
Грција, Drepano
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се