Филтри -

Градежни машини INSTANT UpRight

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини INSTANT UpRight: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2019-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
ново кула скеле INSTANT UpRight MONOTOWER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула скеле
Година 2021 Километража Сила
Италија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 350 кг
Година 1998 Километража Сила 3 kW
Унгарија, Kerekharaszt
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се