Филтри -

Градежни машини INGERSOLL RAND од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини INGERSOLL RAND од Шпанија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини валјак за асфалт INGERSOLL RAND DX700E мини валјак за асфалт INGERSOLL RAND DX700E мини валјак за асфалт INGERSOLL RAND DX700E
3
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила 4.5 kW
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Burgos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
валјак за асфалт INGERSOLL RAND DD 90 за делови валјак за асфалт INGERSOLL RAND DD 90 за делови валјак за асфалт INGERSOLL RAND DD 90 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
валјак за асфалт INGERSOLL RAND DD 90 за делови валјак за асфалт INGERSOLL RAND DD 90 за делови валјак за асфалт INGERSOLL RAND DD 90 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража 2280 м/ч Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Cordoba
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се