Филтри -

Градежни машини INGERSOLL RAND од Кина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини INGERSOLL RAND од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.590 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
валјак за асфалт INGERSOLL RAND SD-100D валјак за асфалт INGERSOLL RAND SD-100D валјак за асфалт INGERSOLL RAND SD-100D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.980 €
Вибрационен валјак за земја
Брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража 3160 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 12.720 €
Мини валјак за асфалт
Брзина 11 км/ч
Година 2015 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND DD138 вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND DD138
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.990 US$ EUR ≈ 17.510 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 04/2016 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.130 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.740 €
Вибрационен валјак за земја
Брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража 3160 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.360 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
валјак за асфалт INGERSOLL RAND SD150 валјак за асфалт INGERSOLL RAND SD150 валјак за асфалт INGERSOLL RAND SD150
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Валјак за асфалт
Година 01/2017 Километража 1300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND SD100D вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND SD100D вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND SD100D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.490 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се