Филтри -

Градежни машини INGERSOLL RAND од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини INGERSOLL RAND од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 5900 м/ч Сила 314 кс
Холандија, Holten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 7493 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2007-01-01 Километража 634 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1995-01-01 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1996-01-01 Километража 1750 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
пневматски чекан INGERSOLL RAND Saullair mk 250
1
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година 01/2012 Километража Сила
Холандија, 0Ostburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се