Филтри -

Градежни машини INGERSOLL RAND од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини INGERSOLL RAND од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила 260 кс
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Фреза за асфалт
Носивост 7500 кг
Година 1989 Километража 1010 м/ч Сила 137 кс
Германија, Eltmann
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 12/1996 Километража Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1994-01-01 Километража 1944 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
машина за дупчење INGERSOLL RAND Ankerbohrgerät / Anchor drill
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1985 Километража Сила
Германија, Metten
машина за дупчење INGERSOLL RAND INGERSOLL-RAND LM100 Pneumatic drill / Pneumatisches Bohrgerät
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1988 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Metten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се