Филтри -

Градежни машини INGERSOLL RAND

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

81 огласа: Градежни машини INGERSOLL RAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.760 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Subirats Ordal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 44 м/ч Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1984 Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.990 US$ EUR ≈ 17.690 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.160 €
Вибрационен валјак за земја
Брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража 3160 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 12.850 €
Мини валјак за асфалт
Брзина 11 км/ч
Година 2015 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND DD138 вибрационен валјак за земја INGERSOLL RAND DD138
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Пневматски чекан
Година 08/2003 Километража Сила
Турција
машина за дупчење INGERSOLL RAND CM695D машина за дупчење INGERSOLL RAND CM695D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2003 Километража 2406 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2620 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1979 Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1994-01-01 Километража 1944 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.300 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.850 €
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 5250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.930 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 1278 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1993 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.890 €
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража 4242 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.680 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се