Филтри -

Градежни машини IMER-L&T

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IMER-L&T: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-мешалка IMER-L&T 12XL.7 H TRAILER MIXER
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Турција, Aksaray
нови камион-мешалка IMER Group LT12XL.7 H на шасија IMER-L&T LT 12XL.7 H
1
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел LT12XL.7 H
Година Километража Сила
Турција, Aksaray
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се