Филтри -

Градежни машини IMER Group

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IMER Group: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.900 € PLN 141.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 19 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2012 Километража 380 м/ч Сила
Италија, Aprilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2012 Километража 320 м/ч Сила
Италија, Aprilia
Контактирајте го продавачот
45.860 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Фабрика за бетон
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008-01-01 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
фабрика за бетон IMER Group Betomatik1008
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2005 Километража Сила
Германија, Bautzen
фабрика за бетон IMER Group BTK 508
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2000 Километража Сила
Германија, Bautzen
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Машина за малтерисување
Година 02/2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се