Филтри -

Градежни машини IHI од Шпанија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Градежни машини IHI од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер IHI 30NX
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 4526 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се