Филтри -

Градежни машини IHI од Русија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IHI од Русија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.625 € RUB 550.000 RUB
Мини багер
Носивост 800 кг
Година 2004 Километража 353 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.200 € RUB 930.000 RUB
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.384 € RUB 530.000 RUB
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
7.829 € RUB 650.000 RUB
Мини багер
Година 2004 Километража 331 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.990 € RUB 829.400 RUB
Мини багер
Година Километража 3262 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
12.420 € RUB 1.032.000 RUB
Мини багер
Година 1997 Километража 3591 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
10.040 € RUB 833.600 RUB
Мини багер
Година 1994 Километража 2971 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
8.595 € RUB 713.600 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
10.790 € RUB 896.100 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
13.480 € RUB 1.120.000 RUB
Мини багер
Година Километража 4306 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
9.336 € RUB 775.200 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
7.570 € RUB 628.500 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
мини багер IHI   30Z мини багер IHI   30Z
2
Контактирајте го продавачот
11.080 € RUB 919.700 RUB
Мини багер
Година Километража 828 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
14.090 € RUB 1.170.000 RUB
Мини багер
Година Километража 4886 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
12.610 € RUB 1.047.000 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се