Филтри -

Градежни машини IHI од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IHI од Холандија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007-01-01 Километража Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2013 Километража 813 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2019 Километража 301 м/ч Сила 168 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2019 Километража 355 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2013 Километража 1425 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Холандија, Leende
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Bolsward
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2011 Километража 3527 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Холандија, Beesd
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Мини багер
Година 2008 Километража 5169 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година Километража 5700 м/ч Сила 32 кс
Холандија, Dronten
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2000-01-01 Километража 6055 м/ч Сила 218 кс
Холандија, Dronten
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 9.5 м
Година Километража 9811 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Холандија, Deest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 2263 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се