Филтри -

Градежни машини IHI од Европа

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини IHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер IHI 65NSL
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
мини багер IHI 60NS
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
мини багер IHI 55NSL
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 6.105 € DKK 45.500 DKK
Мини багер
Година Километража 1346 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 7034 м/ч Сила
Холандија, Krimpen a/d Lek
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
15.620 € PLN 72.500 PLN
Мини багер
Година 2006 Километража 8632 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 1997 Километража 7402 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Белгија, Balen
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Белгија, Oostkamp
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 €
Кран гасеничар
Дофат на стрела 8 м
Година 1993 Километража 5356 м/ч Сила
Литванија, Utena
мини багер IHI IS7GX3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.620 € PLN 72.500 PLN
Мини багер
Година 2006 Километража 8632 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Белгија, Melreux
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
мини багер IHI 60N
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Kerkdriel
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.181 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 350 кг
Година 2013 Километража 1479 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2011 Километража 19653 м/ч Сила
Шведска, JÖNKÖPING
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража 5797 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Мини багер
Година 2007 Километража 3178 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
мини багер IHI IS28UX2
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 4526 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се