Филтри -

Градежни машини IHI од Белгија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини IHI од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 3951 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 2635 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Мини багер
Година Километража 9643 м/ч Сила
Белгија, Berbroek
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 6192 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen

Други марки во делот "Градежни машини од Белгија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 06/2014 Километража 201000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 8700 кг
Година 09/2012 Километража 745000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Моторна полирка за бетон
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 4922 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 4708 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 4578 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 4017 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година Километража 4839 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 1725 кг
Година 2005-01-06 Километража 256000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 17454 кг
Година 2013-01-21 Километража 747573 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 13191 кг
Година 2008-04-08 Километража 598000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Вакуум багер
Евро Euro 2 Носивост 8690 кг
Година 2002-01-23 Километража 411868 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 3940 кг
Година 2009-10-06 Километража 223545 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 4740 кг
Година 2009-07-08 Километража 298695 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел 60 tons crane
Година 08/1991 Километража 555330 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Алат за дијамантско бушење
Година Километража Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 522 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 3439 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 12075 м/ч Сила
Белгија, Mol
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи