Филтри -

Градежни машини Hyundai од Унгарија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Hyundai од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
43.300 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 325 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 11 м/ч Сила
Унгарија, Budapest

Other makes in the section "Градежни машини од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 570 кг
Година 2008 Километража 216 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
19.380 € HUF 7.500.000 HUF
Багер-натоварувач
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13.85 м Носивост 350 кг
Година 10/2022 Километража Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20000 кг
Година 2018-05-25 Километража 162000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 23000 кг
Година 1982 Километража Сила
Унгарија, Kölesd
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 442000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 27890 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 06/2009 Километража 22000 м/ч Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Портален кран
Носивост 40000 кг
Година 1986 Километража Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
38.750 € HUF 15.000.000 HUF
Автодигалка
Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 21.5 м Дофаќач 21.5 м Носивост 15000 кг Капацитет на крајот на стрелата 15 т Брзина 60 км/ч
Година 03/1990 Километража 72000 км Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
8.541 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
21.960 € HUF 8.500.000 HUF
Мини багер
Година 2014 Километража 2430 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 350 кг
Година 2012 Километража 389 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.1 м Носивост 360 кг
Година 2012 Километража 435 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MT 202 Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 09/2014 Километража 35007 км Сила
Унгарија, Gyor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи