Филтри -

Градежни машини Hyundai од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Hyundai од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2617 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 8824 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 100.700 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2240 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
ново возило со дигалка со корпа Hyundai Автоподъемник ново возило со дигалка со корпа Hyundai Автоподъемник ново возило со дигалка со корпа Hyundai Автоподъемник
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ВИПО-20-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 24 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2374 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 64.580 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7364 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 85.470 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2240 м/ч Сила
Украина, Киевская обл.
багер гасеничар Hyundai R180LC багер гасеничар Hyundai R180LC багер гасеничар Hyundai R180LC
3
Контактирајте го продавачот
106.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се