Филтри -

Градежни машини Hyundai од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Hyundai од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.160 € TRY 2.000.000 TRY
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12300 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.048 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 13000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 155.600 €
Багер на тркала
Година 12/2022 Километража 150 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 10547 м/ч Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се