Филтри -

Градежни машини Hyundai од Полска

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Градежни машини Hyundai од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
83.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.630 € PLN 145.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 14200 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
20.640 € PLN 89.000 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража 2620 м/ч Сила
Полска, Rabka-Zdrój
Контактирајте го продавачот
80.010 € PLN 345.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 8172 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4370 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
12.990 € PLN 56.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 7059 м/ч Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
57.980 € PLN 250.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 7622 м/ч Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
85.580 € PLN 369.000 PLN
Багер на тркала
Година 2016 Километража Сила
Полска, Dąbrówka Stany
Контактирајте го продавачот
80.940 € PLN 349.000 PLN
Багер со долга стрела
Дофат на стрела 20 м
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
67.030 € PLN 289.000 PLN
Багер на тркала
Година 2016 Километража 5040 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
46.360 € PLN 199.900 PLN
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Klęczany
Контактирајте го продавачот
36.640 € PLN 158.000 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 4 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
46.380 € PLN 200.000 PLN
Багер на тркала
Година 2015 Километража Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
38.270 € PLN 165.000 PLN
Багер на тркала
Година 2018 Километража Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
35.950 € PLN 155.000 PLN
Багер на тркала
Година 2007 Километража 3541 м/ч Сила
Полска, Bielsko- Biała
Контактирајте го продавачот
56.820 € PLN 245.000 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
багер гасеничар Hyundai R-380LC-9 багер гасеничар Hyundai R-380LC-9 багер гасеничар Hyundai R-380LC-9
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 06/2015 Километража 9200 м/ч Сила
Полска, Zawiercie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Полска, Harbutowice
Контактирајте го продавачот
40.900 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 520 м/ч Сила
Полска, Zagnańsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 2006 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се