Филтри -

Градежни машини Hyundai од Норвешка

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Hyundai од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.600 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 40 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
61.100 € NOK 699.000 NOK
Багер на тркала
Година 2017 Километража 7950 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
91.700 € NOK 1.049.000 NOK
Багер на тркала
Година 2018 Километража 4050 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
43.620 € NOK 499.000 NOK
Мини багер
Година 2017 Километража 4100 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
168.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6100 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 4839 м/ч Сила
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се