Филтри -

Градежни машини Hyundai од Кина

Резултати од пребарување: 675 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

675 огласа: Градежни машини Hyundai од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2019 Километража 2103 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.200 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
25.300 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.890 €
Багер гасеничар
Година 05/2019 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3900 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Багер гасеничар
Носивост 5000 кг
Година 06/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Багер гасеничар
Носивост 11469 кг
Година 2021 Километража 998 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.370 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.480 €
Багер гасеничар
Носивост 22000 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.170 €
Багер гасеничар
Носивост 48500 кг
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Носивост 30200 кг
Година 03/2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Мини багер
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 02/2022 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 21900 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Багер гасеничар
Носивост 21900 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.740 €
Багер гасеничар
Година 03/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.560 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 22000 кг
Година 2022 Километража 935 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 675 огласа
Прикажи
Претплати се