Филтри -

Градежни машини Hyundai - Казахстан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Градежни машини Hyundai - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.820 € KZT 22.800.000 KZT
Багер на тркала
Година 05/2010 Километража 19000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.210 € KZT 15.200.000 KZT
Багер на тркала
Евро Euro 2
Година 05/2008 Километража 15500 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се