Филтри -

Градежни машини Hyundai од Италија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Hyundai од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 4241 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU 145
Година 1999 Километража 31111 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 31696 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 731 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 1120 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2407 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Италија, Caorso
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Caorso
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Caorso
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 7131 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9234 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 8310 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 5379 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 575 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3923 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 5460 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 16798 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4555 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 12500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 7131 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Мини багер
Година 2021 Километража 1062 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се