Филтри -

Градежни машини Hyundai од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Hyundai од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2014 Километража 13300 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
32.679 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
39.830 € BGN 77.900 BGN
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5005 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
51.080 € BGN 99.900 BGN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3814 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
48.570 € BGN 95.000 BGN
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9830 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се