Machineryline » Градежни машини » Градежни машини HütteBOMAGCATERPILLARFABOHITACHIJCBKOMATSULIEBHERRPROMAXVOLVOXCMG » Градежни машини Hütte од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини Hütte од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Hütte од Обединетото Кралство: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 5800 м/ч Сила 147 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 1650 м/ч Сила 147 kW
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 4569 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража 600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.980 €
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 951 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Hütte HBR 609 машина за дупчење Hütte HBR 609 машина за дупчење Hütte HBR 609
3
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 9000 м/ч Сила 209 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
141.500 € GBP 120.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 1700 м/ч Сила 130 кс
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Hütte HBR 504 машина за дупчење Hütte HBR 504 машина за дупчење Hütte HBR 504
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 13946 м/ч Сила 160 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила 45 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 1070 м/ч Сила 129 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
79.030 € GBP 67.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 5800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се