Филтри -

Градежни машини Hütte

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Градежни машини Hütte

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
124.700 € GBP 105.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 3025 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
118.800 € GBP 100.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 12742 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.040 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 4149 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte 204 GT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 8725 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 4400 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.320 €
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража 500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte HBR705-M2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
49.900 € GBP 42.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 4558 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte HBR202
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.400 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража 2384 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT
2
Контактирајте го продавачот
142.600 € GBP 120.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 9916 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT
3
Контактирајте го продавачот
136.600 € GBP 115.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 10331 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
190.100 € GBP 160.000 GBP
Машина за набивање столбови
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 8830 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT
3
Контактирајте го продавачот
142.600 € GBP 120.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 6313 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
380.200 € GBP 320.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 1996 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
350.500 € GBP 295.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 2520 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи