Филтри -

Градежни машини Howo

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Градежни машини Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 10000 кг
Година 07/2014 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.760 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел CIMC 10m3 Носивост 30000 кг
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 16660 кг
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Камион-мешалка
Година 2019 Километража Сила
Кина, Nanjing
пумпа за бетон Schwing XZS5231THBZ  на шасија Howo пумпа за бетон Schwing XZS5231THBZ  на шасија Howo
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
103.800 US$ EUR ≈ 97.450 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
камион-мешалка XCMG  на шасија Howo камион-мешалка XCMG  на шасија Howo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 08/2020 Километража Сила
Кина
камион-мешалка Howo камион-мешалка Howo камион-мешалка Howo
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила
Кина
нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo
3
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.840 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 25000 кг
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 04/2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови камион-мешалка Howo нови камион-мешалка Howo нови камион-мешалка Howo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Асфалтерка
Година 1989 Километража Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2016 Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
208.000 US$ EUR ≈ 195.300 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион-мешалка
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 149.300 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 41.310 €
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Камион-мешалка
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
104.000 US$ EUR ≈ 97.630 €
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.940 €
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
102.000 US$ EUR ≈ 95.760 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се