Филтри -

Градежни машини Horizontal

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Horizontal: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 4
Година 07/2021 Километража 10 м/ч Сила 87 kW
Русија, Голицыно
Контактирајте го продавачот
98.880 € RUB 8.200.000 RUB
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 05/2018 Километража 10 м/ч Сила 94 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се