Филтри -

Градежни машини Hoffmann

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини Hoffmann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година Километража Сила
Холандија, Oldenzaal
друга градежна машина Hoffmann *Uitlijner*Geoliner 680*uitstekende staat друга градежна машина Hoffmann *Uitlijner*Geoliner 680*uitstekende staat друга градежна машина Hoffmann *Uitlijner*Geoliner 680*uitstekende staat
3
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Белгија, Roksem

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Багер гасеничар
Носивост 1000 кг
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Багер гасеничар
Носивост 25000 кг
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Нигерија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7822 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 14189 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 90 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.550 € PLN 130.000 PLN
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
39.950 € PLN 170.000 PLN
Багер на тркала
Година 2003 Километража 17992 м/ч Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7031 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
23.970 € PLN 102.000 PLN
Булдожер
Година 1998 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 25000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
30.550 € PLN 130.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Ирска
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи