Филтри -

Градежни машини Hitachi од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Hitachi од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2014 Километража 4791 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 7874 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.333 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2008 Километража 14223 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.600 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 7000 м/ч Сила
Унгарија, Sárkeresztes
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Модел HITACHI KH150-3 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 1988 Километража Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9900 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
95.370 € HUF 37.000.000 HUF
Уривање багер
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 11349 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
булдожер Hitachi D 180 lánctalpas dózer булдожер Hitachi D 180 lánctalpas dózer
2
Контактирајте го продавачот
24.490 € HUF 9.500.000 HUF
Булдожер
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
23.200 € HUF 9.000.000 HUF
Булдожер
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
51.550 € HUF 20.000.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9038 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 447 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се