Филтри -

Градежни машини Hitachi од Украина

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

20 огласа: Градежни машини Hitachi од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.460 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
25.420 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14100 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Багер гасеничар
Носивост 12500 кг
Година 2004 Километража 15960 м/ч Сила
Украина, м. Бахмач
Контактирајте го продавачот
35.800 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 15964 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 16920 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
37.700 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 12264 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
183.500 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2011 Километража 8073 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.070 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 11539 м/ч Сила
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.030 €
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Мини багер
Година 2014 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.580 €
Мини багер
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
мини багер Hitachi EX55
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 1999 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Носивост 2440 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 10682 м/ч Сила
Украина, м.Київ
нови багер на тркала Hitachi нови багер на тркала Hitachi нови багер на тркала Hitachi
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Украина, м.Дніпро
нови багер гасеничар Hitachi ZX330LC-5G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
29.999 US$ EUR ≈ 27.640 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 20097 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
87.250 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8100 м/ч Сила
Украина, Khmelnytskyi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи