Филтри -

Градежни машини Hitachi од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Hitachi од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.600 € KZT 61.580.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2020 Километража 11895 м/ч Сила
Турција
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
багер гасеничар Hitachi ZX300
1
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 750 м/ч Сила
Турција
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со долга стрела
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
3 години на Machineryline
автодигалка Hitachi 1999 автодигалка Hitachi 1999
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел 1999 Висина на подигање 25 м Дофаќач 30 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 8 т
Година 01/1999 Километража 35000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 34 м Носивост 40000 кг
Година 2000 Километража 11000 м/ч Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се