Филтри -

Градежни машини Hitachi од Романија

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Градежни машини Hitachi од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 12600 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2009 Километража 7564 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6445 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Мини багер
Година 02/2020 Километража 1921 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Роторен багер
Година Километража 7300 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3279 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2327 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 2345 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 7229 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Мини багер
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 11011 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 02/2020 Километража 8967 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 7200 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 2354 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
92.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7384 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Романија, Gălănești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 12/2012 Километража 10583 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1241 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 1601 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се