Филтри -

Градежни машини Hitachi од Португалија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Hitachi од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 7179 м/ч Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 5331 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила
Португалија, Alto do Vieiro
багер гасеничар Hitachi ZX85USB-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4531 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10044 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6600 м/ч Сила
Португалија, Mafra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 4350 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 4127 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca de Xira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Португалија, Fátima
багер гасеничар Hitachi ZX210LC-3
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 13900 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX210LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 9144 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX210LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5395 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
мини багер Hitachi ZX26U-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 3684 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер на тркала Hitachi ZW140-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Mealhada
мини багер Hitachi ZX48U-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 3043 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
Контактирајте го продавачот
28.750 €
Мини багер
Година 2018 Километража 2187 м/ч Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Багер гасеничар
Година 12/2016 Километража 7300 м/ч Сила
Португалија, Mafra
багер гасеничар Hitachi ZX225USL-6 багер гасеничар Hitachi ZX225USL-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5948 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX240N-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11658 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX160LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6483 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX300LCN-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7831 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX180LCN-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 9539 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX135US-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4651 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се