Филтри -

Градежни машини Hitachi од Малезија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Hitachi од Малезија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.080 €
Багер гасеничар
Носивост 6700 кг
Година 2017 Километража 900 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.610 €
Багер гасеничар
Носивост 12200 кг
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Малезија, Kuching
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Багер гасеничар
Носивост 19400 кг
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.230 €
Мини багер
Носивост 5850 кг
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
багер гасеничар Hitachi ZX60 6ton Original Excavator багер гасеничар Hitachi ZX60 6ton Original Excavator багер гасеничар Hitachi ZX60 6ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
багер гасеничар Hitachi ZX120 12ton Original Excavator багер гасеничар Hitachi ZX120 12ton Original Excavator багер гасеничар Hitachi ZX120 12ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
багер гасеничар Hitachi ZX70 7ton Original Excavator on high condition багер гасеничар Hitachi ZX70 7ton Original Excavator on high condition багер гасеничар Hitachi ZX70 7ton Original Excavator on high condition
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.230 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
багер гасеничар Hitachi ZX60 6ton on hot sale Original багер гасеничар Hitachi ZX60 6ton on hot sale Original багер гасеничар Hitachi ZX60 6ton on hot sale Original
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
багер на тркала Hitachi EX120WD Original Excavator 12ton багер на тркала Hitachi EX120WD Original Excavator 12ton багер на тркала Hitachi EX120WD Original Excavator 12ton
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се