Филтри -

Градежни машини Hitachi од Литванија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Градежни машини Hitachi од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3397 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 21.200 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 4847 м/ч Сила
Литванија, Utena
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 3862 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 3200 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5422 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 5200 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
44.600 €
Багер на тркала
Година 2013 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 2557 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1681 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9405 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 06/2011 Километража 1000 м/ч Сила
Литванија, Papiškės
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2680 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10661 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3200 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи