Филтри -

Градежни машини Hitachi од Кина

Резултати од пребарување: 1352 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1352 огласа: Градежни машини Hitachi од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.440 €
Багер гасеничар
Носивост 12000 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.849 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.800 US$ EUR ≈ 8.036 €
Багер гасеничар
Носивост 6000 кг
Година 2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 43.830 €
Багер гасеничар
Носивост 34200 кг
Година 06/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.570 €
Багер гасеничар
Година 04/2021 Километража 1000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.780 €
Багер гасеничар
Година 07/2018 Километража 1481 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.830 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 12000 кг
Година 03/2021 Километража 896 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.044 €
Мини багер
Евро Euro 4 Носивост 6000 кг
Година 04/2018 Километража 3250 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.660 €
Багер на тркала
Носивост 17300 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.360 €
Багер гасеничар
Носивост 33700 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 109.600 €
Багер гасеничар
Носивост 47200 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.790 €
Багер на тркала
Носивост 15800 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.830 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 20000 кг
Година 09/2020 Километража 2520 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.130 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 27000 кг
Година 02/2018 Километража 4180 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.530 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 35000 кг
Година 06/2019 Километража 3640 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.000 €
Багер гасеничар
Година 04/2018 Километража 3900 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.090 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.780 €
Мини багер
Година 03/2019 Километража 2550 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.330 €
Багер гасеничар
Година 02/2019 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.240 €
Мини багер
Година 02/2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.780 €
Мини багер
Година 04/2019 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.870 €
Мини багер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.780 €
Багер гасеничар
Година 04/2019 Километража 972 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1352 огласа
Прикажи
Претплати се