Филтри -

Градежни машини Hitachi од Италија

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

117 огласа: Градежни машини Hitachi од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 1900 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 15463 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини багер
Година 2015 Километража 4117 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5872 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Пневматски чекан
Година 2008 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
450.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 2015 Километража 2382 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 29024 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 7786 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 7444 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 9619 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 9044 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 55 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8484 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 14000 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9400 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 11552 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 6638 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 6579 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2019 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6519 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се