Филтри -

Градежни машини Hitachi од Германија

Резултати од пребарување: 326 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

326 огласа: Градежни машини Hitachi од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер Hitachi ZX65USB-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
мини багер Hitachi ZX65USB-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Hitachi ZW310
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража 450 м/ч Сила
Германија, 64589 Stockstadt Am Rhein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2020 Километража 1290 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 7694 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар Hitachi ZX 225 USRLC -3 *Schnellwechsler + Schaufel* багер гасеничар Hitachi ZX 225 USRLC -3 *Schnellwechsler + Schaufel* багер гасеничар Hitachi ZX 225 USRLC -3 *Schnellwechsler + Schaufel*
3
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8800 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4980 м/ч Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
116.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 38.5 км/ч
Година 12/2017 Километража 3273 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 12/2022 Километража 37 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 05/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 12/2022 Километража 47 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 36 км/ч
Година 12/2018 Километража 7217 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3
Година 10/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 27.5 км/ч
Година 06/2023 Километража 27 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 10/2014 Километража 5087 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
123.500 €
Багер гасеничар
Година 05/2021 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 36.5 км/ч
Година 12/2007 Километража 9940 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 02/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 34.7 км/ч
Година 12/2022 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2008 Километража 5083 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 21.7 км/ч
Година 02/2023 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2016 Километража 6627 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 06/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
269.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2009 Километража 8487 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 326 огласа
Прикажи
Претплати се