Филтри -

Градежни машини Hitachi од Финска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Hitachi од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 13055 м/ч Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 15139 м/ч Сила
Финска, Utajärvi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 9513 м/ч Сила
Финска, Seinäjoki
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10080 м/ч Сила
Финска, Kuhmo
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8982 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 19637 м/ч Сила
Финска, Inari
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се