Филтри -

Градежни машини Hitachi од Бугарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Hitachi од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.410 € BGN 36.000 BGN
Натоварувач со тркала
Носивост 4640 кг
Година 2010 Километража 9200 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
17.330 € BGN 33.900 BGN
Мини багер
Година 2008 Километража 3765 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
45.985 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
42.327 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8744 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
76.640 € BGN 149.900 BGN
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3218 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
71.530 € BGN 139.900 BGN
Багер гасеничар
Година 05/2016 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
51.200 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8142 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
43.589 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2008 Километража 11914 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
43.589 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2007 Километража 11928 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2010 Километража 14084 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
19.487 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2005 Километража 8583 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
23.470 € BGN 45.900 BGN
Мини багер
Година 05/2010 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
112.423 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1596 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
38.803 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11692 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
10.161 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2005 Километража 2007 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
26.544 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2577 м/ч Сила
Бугарија, София
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се