Филтри -

Градежни машини Hitachi од Белорусија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Hitachi од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар Hitachi ZX240 багер гасеничар Hitachi ZX240 багер гасеничар Hitachi ZX240
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.360 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 19499 м/ч Сила
Белорусија, Mazyr
багер гасеничар Hitachi ZX230
1
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.750 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 21938 м/ч Сила
Белорусија, Mazyr
Контактирајте го продавачот
139.000 US$ EUR ≈ 131.200 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 108.600 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
багер гасеничар Hitachi ZX200-5G багер гасеничар Hitachi ZX200-5G
2
Контактирајте го продавачот
71.900 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9300 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се