Филтри -

Градежни машини Hitachi од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

10 огласа: Градежни машини Hitachi од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 6757 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
75.500 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража 4980 м/ч Сила
Австрија, Inzing
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2868 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 10440 м/ч Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 17000 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Австрија, Gloggnitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3990 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2010 Километража 11990 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10370 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи