Филтри -

Градежни машини Herrenknecht

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Herrenknecht: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила 168 кс
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 8000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2002 Километража 7000 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за хоризонтално дупчење Herrenknecht
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се