Филтри -

Градежни машини Haulotte од Унгарија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Haulotte од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 700 кг
Година 2003 Километража 6721 м/ч Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 700 кг
Година 2006 Километража 2830 м/ч Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 700 кг
Година 2019 Километража 614 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 6.96 м Носивост 230 кг
Година 09/2006 Километража 6145 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.45 м Дофат на стрела 8.45 м Носивост 230 кг
Година 03/2009 Километража 2031 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 16.9 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 6403 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2006 Километража 1013 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 350 кг
Година 2012 Километража 525 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.77 м Носивост 230 кг
Година 05/2023 Километража Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 1308 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2019 Километража 777 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2011 Километража 566 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража 444 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.4 м Дофат на стрела 6.6 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3445 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.3 м Дофат на стрела 10.06 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 6039 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.98 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 225 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 8884 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 6485 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.15 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 1245 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 31.8 м Дофат на стрела 21.3 м Носивост 250 кг
Година 2007 Километража 5794 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 57 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2013 Километража 588 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2015 Километража 292 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8.2 м Носивост 350 кг
Година 10/2022 Километража Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13.85 м Носивост 350 кг
Година 10/2022 Километража Сила
Унгарија, Debrecen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се