Филтри -

Градежни машини Haulotte од Украина

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Градежни машини Haulotte од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.310 € UAH 1.136.000 UAH
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 3513 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 500 кг
Година 02/2011 Километража Сила
Украина, с.Белогородка
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
635 € / месец
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 500 кг
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
1.832 € / месец
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 500 кг
Година 2013 Километража 700 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
1.702 € / месец
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража 3096 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
28.330 € UAH 1.178.000 UAH
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 5317 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година Километража 548 м/ч Сила
Украина, Турбів
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Турбів
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2005 Километража Сила
Украина, Турбів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 3002 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3719 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
28.330 € UAH 1.178.000 UAH
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 5421 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2006 Километража 562 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 500 кг
Година 2008 Километража 2283 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
нови ножична платформа Haulotte H15SX
1
Контактирајте го продавачот
23.460 € UAH 975.800 UAH
Ножична платформа
Година 2003 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
ножична платформа Haulotte H15SX
1
Контактирајте го продавачот
24.480 € UAH 1.018.000 UAH
Ножична платформа
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
26.530 € UAH 1.104.000 UAH
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
25.500 € UAH 1.061.000 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 500 кг
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
27.550 € UAH 1.146.000 UAH
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
24.480 € UAH 1.018.000 UAH
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
26.020 € UAH 1.082.000 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
11.780 € UAH 490.000 UAH
Ножична платформа
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
12.190 € UAH 507.100 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
11.160 € UAH 464.400 UAH
Ножична платформа
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се