Филтри -

Градежни машини Haulotte од Шведска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Haulotte од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.6 м
Година 2013 Километража 314 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 174 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10.15 м
Година 2012 Километража 452 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.6 м
Година 2013 Километража 257 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се